WAPNO DO BIELENIA I DEZYNFEKCJI

KARTA WYROBU
Wapno do bielenia drzewek owocowych to niezbędny preparat do zabezpieczenia pni oraz grubszych konarów drzew przed powstawaniem zgorzelinowych ran w okresie zimowo - wiosennym. Przeznaczone jest również do pobielania szyb w szklarniach i inspektach, do bielenia i dezynfekcji (np. pomieszczeń, śmietników, pasieczysk) oraz do zmiany odczynu i struktury gleby.
GRYS MARMUROWY Grys marmurowy to kruszywo wapienne o dużych walorach dekoracyjnych, służace m.in. do powierzchniowego wypełnienia donic z roślinami, stwarzajac im efektowne białe tło. Ma zasadowy odczyn.Oferowane produkty wytwarzane są z ekologicznie czystych surowców i spełniają normy dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń, zaś wdrożony system weryfikacji wag i objętości gwarantuje Państwu zgodność ilości towaru z ilością deklarowaną na opakowaniu.

Zarówno opakowania zbiorcze jak i palety posiadają etykiety określające nazwę wyrobów, ich objętość lub wagę, oraz ilość spakowanych sztuk. Na życzenie zamawiającego przygotowujemy również palety "wieloasortymentowe".

Towary oferowane luzem należy zamawiać z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
Wszelkie prawa zastrzeżone - witryna internetowa www.atlas-planta.pl jest własnością PPHU ATLAS-PLANTA. Powielanie oraz redystrybucja jakichkolwiek elementów naszej strony internetowej jest surowo wzbronione.