KURZAK Kurzak to bardzo cenny, naturalny, suszony nawóz kurzy, bogaty w łatwo przyswajalne przez rośliny minerały niezbędne do właściwego rozwoju warzyw, kwiatów, krzewów i drzew.
MECH-STOP Mech-STOP to naturalny nawóz trawnikowy o szybkim i długotrwałym działaniu, uniemożliwiajacy rozwój mchów. Bogaty w łatwo przyswajalne minerały sprzyja odnowie trawników.
OBORNIK Obornik to pozbawiony nieprzyjemnego zapachu, suszony oraz rozdrobniony naturalny nawóz wiejski. Nadaje się na wszelkie gleby do uprawy np. warzyw, drzew, itp.
WAPNO
OGRODNICZE
Wapno Ogrodnicze-tlenkowe to wapno nawozowe tlenkowe 60%CaO, które bardzo szybko stabilizuje pH gleby na właściwym poziomie, umożliwia roślinom lepsza przyswajalność składników pokarmowych zawartych w glebie, poprawia strukturę gleby, ogranicza rozwój patogenów w glebie.


Oferowane produkty wytwarzane są z ekologicznie czystych surowców i spełniają normy dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń, zaś wdrożony system weryfikacji wag i objętości gwarantuje Państwu zgodność ilości towaru z ilością deklarowaną na opakowaniu.

Zarówno opakowania zbiorcze jak i palety posiadają etykiety określające nazwę wyrobów, ich objętość lub wagę, oraz ilość spakowanych sztuk. Na życzenie zamawiającego przygotowujemy również palety "wieloasortymentowe".

Towary oferowane luzem należy zamawiać z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
Wszelkie prawa zastrzeżone - witryna internetowa www.atlas-planta.pl jest własnością PPHU ATLAS-PLANTA. Powielanie oraz redystrybucja jakichkolwiek elementów naszej strony internetowej jest surowo wzbronione.