AGROPLANTA Agroplanta to uniwersalna, klasyczna ziemia opracowana w Zakładzie Kształtowania i Konserwacji Terenów Zieleni Akademii Rolniczej w Poznaniu, o starannie dobranych makro- i mikroelementach, zapewniajacych prawidłowy skład substancji odżywczych oraz właściwa kwasowość. Optymalna struktura produktu daje szerokie możliwości w zastosowaniu tego podłoża w uprawach roślin ozdobnych zarówno w domu jak i w ogrodzie. Agroplanta została poddana odkażaniu w procesie produkcji, przez co wyeliminowano niebezpieczeństwo wprowadzenia do upraw np. nicieni.
IGLAK Iglak to sprawdzona mieszanka ziemna z dodatkiem humusu drzewnego o bardzo dobrych właściwościach fizycznych, zawierajaca optymalne składniki niezbędne do powstania mikoryzy oraz prawidłowego ukorzenienia się sadzonych krzewów i drzew iglastych takich jak: tuj, świerków, cyprysów, itp.
PAPROĆ Paproć to gotowe, odkażone podłoże zapewniajace optymalne warunki do uprawy paproci oraz innych roślin ozdobnych z liści, wrażliwych na zasolenie i przesuszenie.
PODŁOŻE SPORTOWE to idealna mieszanka nośna pod boiska sportowe, do wytworzenia której użyto właściwie dobrane specjalistyczne komponenty zapewniajace prawidłowa strukturę, kwasowość oraz makro- i mikroelementy niezbędne do prawidłowego wzrostu i zadarniania mieszanek traw wykorzystywanych na murawy sportowe.
RODODENDRON Rododendron to gotowe podłoże do uprawy różaneczników i roślin kwaśnolubnych. Ma odpowiednie pH oraz strukturę zapewniajaca roślinom dostęp powietrza do korzeni - jest to równie ważny czynnik wzrostu wielu roślin, jak stały dostęp wody i składników pokarmowych w podłożu.
TORF Torf ogrodniczy to najlepszej jakości rozdrobniony torf wysoki o dużej pojemności wodnej i sorpcyjnej, stwarzajacy właściwe warunki powietrzne podłoża. Stosować je należy dla roślin wymagajacych substratów kwaśnych o niskim zasoleniu.
TRAWNIK Trawnik to gotowe do użycia podłoże do zakładania i regeneracji starych trawników, wzbogacane odpowiednimi, wieloskładnikowymi nawozami mineralnymi.
UKORZENIACZ Ukorzeniacz to gotowe, odkażone podłoże do ukorzeniania niezdrewniałych roślin ozdobnych, posiadajace naturalne komponenty wspomagajace tworzenie się korzeni przybyszowych sadzonek. Zawarty w nim piasek oraz perlit gwarantuja odpowiednia strukturę zapewniajaca ukorzenianym roślinom dostęp powietrza, natomiast dodatek AGRO-ŻELu zabezpiecza podłoże przed nadmiernym wysychaniem.
ZIEMIA
BALKONOWA
Ziemia balkonowa to odkażone, przewiewne podłoże o dobrej przewodności wodnej, zawierajace wszystkie potrzebne balkonowym roślinom kwitnacym makro i mikroelementy. Jego ciężar właściwie zabezpiecza rośliny przed przewracaniem.
ZIEMIA
INSPEKTOWA
Ziemia inspektowa to gotowe, odkażone podłoże przeznaczone do wysiewu nasion i produkcji rozsad. Posiada odpowiednia strukturę oraz niezbędne składniki pokarmowe zgodne z potrzebami siewu oraz młodych roślin w poczatkowym okresie wegetacji.
ZIEMIA
KAKTUSOWA
Ziemia kaktusowa to gotowe podłoże przeznaczone do uprawy kaktusów. Zawiera niezbędne składniki pokarmowe oraz posiada odpowiednia strukturę.
ZIEMIA
KWIATOWA
Ziemia kwiatowa to rewelacyjna, odkażana ziemia do sadzenia, przesadzania i uprawy kwitnacych roślin ogrodowych, tarasowych, balkonowych i pokojowych.
ZIEMIA
OGRODOWA
Ziemia ogrodowa to gotowe, uniwersalne podłoże do uprawy większości roślin ogrodowych, w tym m. in. liściastych roślin drzewiastych i niektórych drzew iglastych.
ZIEMIA
PALMOWA
Ziemia palmowa to odkażone, gotowe podłoże do uprawy palm, juk oraz dracen. Zawiera niezbędne dla tych roślin składniki pokarmowe, posiada optymala strukturę, ciężar właściwy oraz odpowiedni odczyn pH.
ZIEMIA PARKOWA to znakomite podłoże pod trawniki ozdobne oraz większość roślin dekoracyjnych, w tym również liściastych roślin drzewiastych.
ZIEMIA
RABATOWA
Ziemia rabatowa to bogata w składniki pokarmowe, strukturalnie doskonała ziemia dla kwitnacych roślin uprawianych w przydomowych ogrodach, na klombach oraz gazonach.
ZIEMIA
RÓŻANA
Ziemia różana to bardzo wysokiej jakości podłoże kompostowe bogate w cenna próchnicę. Uszlachetnione nawozami naturalnymi, przeznaczone jest dla róż oraz krzewów wymagajacych urodzajnej ziemi stwarzajacej sprzyjajace środowisko dla mikroorganizmów glebowych.


Oferowane produkty wytwarzane są z ekologicznie czystych surowców i spełniają normy dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń, zaś wdrożony system weryfikacji wag i objętości gwarantuje Państwu zgodność ilości towaru z ilością deklarowaną na opakowaniu.

Zarówno opakowania zbiorcze jak i palety posiadają etykiety określające nazwę wyrobów, ich objętość lub wagę, oraz ilość spakowanych sztuk. Na życzenie zamawiającego przygotowujemy również palety "wieloasortymentowe".

Towary oferowane luzem należy zamawiać z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
Wszelkie prawa zastrzeżone - witryna internetowa www.atlas-planta.pl jest własnością PPHU ATLAS-PLANTA. Powielanie oraz redystrybucja jakichkolwiek elementów naszej strony internetowej jest surowo wzbronione.