AKTIVIT I
BIO-KOMPOST
Activit i Bio-kompost to dwuskładnikowe preparaty pozwalajace uzyskać już po kilku tygodniach pełnowartościowy, dobrze rozłożony, zdrowy kompost. Zawieraja specjalnie dobrane i wyselekcjonowane mikroorganizmy rozkładajace odpady organiczne występujace na działce, lub w gospodarstwie domowym. Dodatkowa zaleta naszych preparatów jest to, że swoja aktywność biologiczna zachowuja w pełni przez okres dwóch lat od daty produkcji, a więc nie ulegaja szybkiemu przeterminowaniu.Oferowane produkty wytwarzane są z ekologicznie czystych surowców i spełniają normy dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń, zaś wdrożony system weryfikacji wag i objętości gwarantuje Państwu zgodność ilości towaru z ilością deklarowaną na opakowaniu.

Zarówno opakowania zbiorcze jak i palety posiadają etykiety określające nazwę wyrobów, ich objętość lub wagę, oraz ilość spakowanych sztuk. Na życzenie zamawiającego przygotowujemy również palety "wieloasortymentowe".

Towary oferowane luzem należy zamawiać z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
Wszelkie prawa zastrzeżone - witryna internetowa www.atlas-planta.pl jest własnością PPHU ATLAS-PLANTA. Powielanie oraz redystrybucja jakichkolwiek elementów naszej strony internetowej jest surowo wzbronione.