PPHU "ATLAS-PLANTA"

ul Przemysłowa 8
85-758 Bydgoszcz
tel/kom. 606 625 781
e-mail: atlasplanta@wp.pl


Gorąco zapraszamy do Bydgoszczy !!!O firmie

Poczatki naszej działalności sięgaja 1982 roku.

Firma nasza jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek takie produkty jak biologicznie czynny komponent do uszlachetniania podłoży o nazwie PROTOHUMOVIT oraz preparaty zawierajace mikroorganizmy ułatwiajace kompostowanie odpadów organicznych ACTIVIT i BIO-KOMPOST.

Ponadto wyspecjalizowaliśmy się w produkcji odkażanych ziem, które z uwagi na klasyczny skład oraz ciężar właściwy daja szeroka możliwość w wykorzystaniu ich do upraw roślin ozdobnych zarówno w domu jak i ogrodzie. Współpraca z Instytutem Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach, Bydgoska Akademia Techniczno Rolnicza, Akademia Rolnicza w Poznaniu, Zakładem Technologii Zagospodarowania Odpadów Elektrownianych w Katowicach oraz opinie klientów zaowocowały optymalnym dopracowaniem receptur naszych wyrobów, które od lat ciesza się dużym uznaniem na rynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, oferujemy wyroby, które powinny spełnić Państwa oczekiwania.Oferowane produkty wytwarzane są z ekologicznie czystych surowców i spełniają normy dopuszczalnej zawartości zanieczyszczeń, zaś wdrożony system weryfikacji wag i objętości gwarantuje Państwu zgodność ilości towaru z ilością deklarowaną na opakowaniu.

Zarówno opakowania zbiorcze jak i palety posiadają etykiety określające nazwę wyrobów, ich objętość lub wagę, oraz ilość spakowanych sztuk. Na życzenie zamawiającego przygotowujemy również palety "wieloasortymentowe".

Towary oferowane luzem należy zamawiać z trzytygodniowym wyprzedzeniem.
Wszelkie prawa zastrzeżone - witryna internetowa www.atlas-planta.pl jest własnością PPHU ATLAS-PLANTA. Powielanie oraz redystrybucja jakichkolwiek elementów naszej strony internetowej jest surowo wzbronione.